Tanulmányi szakreferens

  • Cég neve

    Széchenyi István Egyetem

  • Munkavégzés helye

    9026 Győr, Egyetem tér 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az egyetemi felvételi eljárás lebonyolításában való részvétel
  • Felvételt nyert hallgatók tanulmányaival kapcsolatos adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása
  • Hallgatók tanulmányi ügyintézésének támogatása
  • Egyetem hallgatóira vonatkozó szabályok naprakész ismerete, alkalmazása, betartása és betartatása
  • A Tanulmányi és Vizsga Szabályzatban, valamint az aktuális tanévre elfogadott tanévi időbeosztásban meghatározott határidők betartásával  a hallgatók személyi adatainak, a tanulmányokkal kapcsolatos adatoknak, a szakképesítés megszerzéséhez kapcsolódó adatoknak napra kész nyilvántartása és karbantartása a NEPTUN hallgatói információs rendszer rendeltetésszerű használatával.
  • Kérelmek meghatározott ügyvitel szerinti ügyintézése a Poszeidon rendszerben.
  • Nemzetközi hallgatókkal való ügyintézés (munkanyelv: angol)

Elvárások

  • Főiskolai (BA/BSc) végzettség
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Számítógépes alapismeretek (word, excel)
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyt jelent

  • Felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Amit kínálunk

Határozott idejű 2024.05.20-2025.05.31 –ig

Céginformáció

Oktatásszervezési Igazgatóság
Tanulmányi Osztály