Tanulmányi koordinátor

  • Cég neve

    Budapesti Corvinus Egyetem

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

TANULMÁNYI KOORDINÁTOR a Budapesti Corvinus Egyetemen

Feladataid lesznek:

A Budapesti Corvinus Egyetem több mint 100 éves múltra tekint vissza és Magyarország vezető egyeteme a gazdálkodástudományok, közgazdaságtan és társadalomtudományok területén.
Jelenleg mintegy 11 500, köztük csaknem 2000 nemzetközi hallgatója van.
Az intézmény munkatársai és hallgatói Budapest szívében, egy lenyűgöző, Dunára néző műemlék épületben tölthetik mindennapjaikat.

Egyetemünk EFMD és EAPAA akkreditációt szerzett, valamint az egyetlen magyarországi üzleti egyetem, amely AACSB és AMBA nemzetközi intézményi akkreditációval rendelkezik.
Intézményünk tagja számos nemzetközi hálózatnak, mint például CEMS, BSIS, PRME és CFA.

Büszkék vagyunk rá, hogy az UI GreenMetric világranglistáján 2022-ben elnyertük a leginkább fenntarthatóan fejlődő egyetem címet.

Intézményünk Hallgatói Szolgáltatások angol nyelvű csoportjába

TANULMÁNYI KOORDINÁTOR

munkatársat keresünk határozott időre, teljes munkaidőbe

Fő feladatok:

  • Teljeskörű támogatás nyújtása és az információáramlás biztosítása az Egyetem hallgatói számára a képzésük során – a felvételi események koordinációjától kezdve a tanulmányi időszakon át a képzettség megszerzéséig
  • Személyes és elektronikus hallgatói tanulmányi ügyintézés ellátása
  • A hallgatói nyilvántartás naprakész vezetése a Neptun tanulmányi informatikai rendszerben, statisztikák, riportok készítése
  • A hallgatók személyi anyagainak kezelése, igazolások kiadása
  • Hallgatói kiszolgálás a hallgatói tanulmányi életút mentén, magyar és angol nyelvű képzések esetén – képzési portfólió kezelés
  • Hallgatók tájékoztatása, hallgatói kiszolgálás, általános tanulmányi ügyintézői feladatok ellátása, esetlegesen ügyféltérbe kihelyezett munkavégzés a magas terhelésű időszakokban
  • A felvételt nyert hallgatói állomány nyilvántartott anyagainak előkészítése
  • A tanulmányi folyamatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése
  • Kapcsolattartás a gondozott képzések tanulmányi ügyeinek tekintetében, az akadémiai terület érintett munkavállalóival
  • A tanulmányi ügyek adminisztrációjához kötődő kötelező és szükségszerű dokumentumok kiadása
  • Tanulmányi kérelmek kezelése
  • Hallgató adatok karbantartása
  • Követelmény ellenőrzés-tájékoztatás
  • Záróvizsgával, tanulmányok lezárásával kapcsolatos feladatok
  • Egyéb hallgatókhoz kötődő feladatok
  • Szigorú számadású nyomtatványok és iratok kezelése

Amit kérünk:

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év adminisztrációs területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek (kiemeltem Word és Ecxel)
  • Precíz munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
  • Hallgatóbarát, közvetlen hozzáállás
  • Kiváló szervezőkészség
  • A szabályzatok és határidők pontos betartása
  • Problémamegoldó gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • Legalább 1 év tanulmányi ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Neptun ismeretek

Munkavégzés helye:

Amit kínálunk:

  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Egyéb béren felüli juttatások, SZÉP-kártya
  • Támogató munkahelyi légkör

  • Budapesti Corvinus Egyetem főépület, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, amelyet a "Jelentkezem" gombra való kattintással juttathat el hozzánk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő