Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem logo

Tanulmányi előadó

  • Cég neve

    Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Wesselényi utca 72.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Egyetem felvételi szabályzata rendelkezéseinek és az oktatási és tanulmányi osztályvezető utasításainak megfelelően a felvételi ügyintézési feladatok ellátása.
A hallgatók beiratkoztatása.
Rendszeres fogadóórák tartása, tanácsadás tanulmányi ügyekben a hallgatók részére.
Folyamatos kapcsolattartás a tanszéki ügyintézőkkel.
A hallgató adatainak és tanulmányainak rögzítése a Neptun tanulmányi rendszerben.
A vizsgalapok és a záróvizsga jegyzőkönyvek kezelése, rögzítése a tanulmányi rendszerben. Diplomák kiállítása.
Hallgatói igazolások kiállítása és kiadása.
A hallgatók személyi iratgyűjtőinek kezelése, a végzett hallgatók személyi anyagainak irattárazásra előkészítése.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • középfokú képesítés
  • legalább megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)
  • büntetlen előélet (alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány)

Előnyt jelent

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • oktatásszervezési szakmai tapasztalat
  • felsőoktatásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • a Neptun elektronikus hallgatói nyilvántartási rendszer ismerete
  • felsőfokú végzettség

Elvárt kompetenciák:
  • önálló munkavégzés
  • precizitás
  • megbízhatóság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, szakképzettséget, esetlegesen meglévő nyelvismeretet tanúsító okiratmásolatok
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a bírálók és az illetékes testületek megtekinthetik
  • nyilatkozat a büntetlen előéletről

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.07

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.12

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem honlapja
  • Közszolgállás

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a Foglalkoztatási követelményrendszer rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Céginformáció

Az adatkezelési tájékoztató megtalálható a honlapon.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a honlapon szerezhet.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázatokat bíráló bizottság rangsorolja, kinevezés az Nftv. rendelkezései szerint. Az elbírálás során sor kerülhet szakmai kompetenciamérésre.

A ,,Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük az összes felsorolt dokumentum elküldését!
Vagy
Személyesen: Munkaügyi és Illetményszámfejtési Osztály, 1077 Budapest, Wesselényi u. 52., zárt borítékban, rajta a munkakör megnevezésével.