Külső-Pesti Tankerületi Központ logo

Tanügyigazgatási ügyintéző

  • Cég neve

    Külső-Pesti Tankerületi Központ

  • Munkavégzés helye

    1205 Budapest, Mártírok útja 47.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Tankerületi Központ irányítása alá tartozó köznevelési intézmények szakmai irányításához kapcsolódó tanügyigazgatási ügyintézői feladatok ellátása a hatályos irányadó jogszabályok alapján.
  • A vonatkozó jogszabályok ismerete és használata a gyakorlatban.
  • A tankerületi központ fenntartásában működő köznevelési intézményekkel kapcsolatos hatósági feladatok ellátása.
  • A fenntartói tanügyigazgatási döntések előkészítése, tanügyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások teljesítése, a fenntartásban lévő intézmények szakmai munkájának koordinációja, törvényességi ellenőrzése, szakmai dokumentumok és tantárgyfelosztások ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás az intézményekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nagyfokú önállóság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Tanügyigazgatás területén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony.
  • Teljes munkaidő.

Céginformáció

A Külső-Pesti Tankerület a XVIII., XIX., XX. kerület intézményeiben fenntartói feladatokat lát el.
Munkavégzés helye: 1205 Budapest, Mártírok útja 47.
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati
igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.