KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT logo

Tanügyigazgatási ügyintéző

  • Cég neve

    KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Mogyoródi út 21.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Köteles ismerni a Tankerületi Központ feladat- és hatáskörét, illetve munkakörének ellátását meghatározó jogszabályokat, közjogi szervezetszabályozó eszközöket és belső irányítási eszközöket.
  • Köznevelési intézményreferensi feladatokat lát el. Segíti az intézmények szakmai munkáját. Közreműködik az intézményi tantárgyfelosztásokkal, átszervezési eljárásokkal, tanügyi adatszolgáltatásokkal, tankönyvrendeléssel kapcsolatos fenntartói feladatok ellátásában. Közreműködik az intézmények törvényességi ellenőrzésében, a szakmai ellenőrzés előkészítésében, egyéb vizsgálatokban. Részt vesz másodfokú eljárások lefolytatásában. A Tankerületi Központ Szervezeti és Működési Szabályzatának 41. §-ban foglalt további feladatok.

Elvárások

  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása,

Előnyt jelent

  • Köznevelésben, szakképzésben szerzett tapasztalat
  • Igazgatói vagy igazgatóhelyettesi tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi pedagógiai vagy gyógypedagógiai végzettség
  • Jogi végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű kormánytisztviselői jogviszony.
  • Teljes munkaidő.
  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, a Közszolgálati Szabályzat, Cafeteria Szabályzat, Munkaidő Szabályzat (rugalmas munkaidő) az irányadók.

Céginformáció

A Közép-Pesti Tankerületi Központ a XIII. és XIV. kerületben működő általános iskolák, alapfokú művészeti iskolák, gimnáziumok, egységes gyógypedagógiai módszertani intézmények, kollégiumok, valamint a fővárosi pedagógiai szakszolgálat köznevelési intézményekkel kapcsolatosan ellátja a fenntartói feladatokat.

  • a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél a bérigény megjelölésével (irányadó: bruttó 500.000-600.000 Ft/hó végzettségtől és tapasztalattól függően.
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, egyéb szakképesítést igazoló okiratok másolata;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

Jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.