Tanár

  • Cég neve

    Osztrák-Magyar Európaiskola

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Istenhegyi út 32.

  • Fizetés

    Bruttó 529e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA, mint külföldi oktatási – nevelési intézmény, általános iskola
FELSŐ TAGOZATOS MAGYARTANÁRT
keres 2024. szeptember 1-i munkakezdéssel teljes állásban
FŐBB FELADATOK
  • általános iskolai felső tagozaton magyar nyelv- és irodalom tanítás
  • munkatársi, szakmai teammel való együttműködés
  • lelkiismeretes kapcsolat ápolása a diákokkal, diákok szüleivel, igazgatósággal

Elvárások

  • szakos végzettség
  • német kommunikációképes ismerete (kommunikáció nyelve német a vezetéssel, a kollégákkal, tanári konferenciákon..)
  • gyermekek és a pedagógusszakma szeretete
  • jó együttműködési készség a szakmai- és a pedagógusközösséggel
  • megbízhatóság
  • udvarias viselkedés, magabiztos fellépés, rendszerezettség

Előnyt jelent

  • német magas szintű ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, fiatalos, lendületes tanári kar, munkaközösség
  • minőségi, modern, inspiráló munkakörnyezet, Buda központi részén, jó megközelítési lehetőségekkel
  • fejlett informatikai környezet

Céginformáció

Az OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLÁT, mint külföldi oktatási – nevelési intézményt, általános iskolát a Keresztény Iskolatestvérek Rendje által alapított Osztrák-Magyar Európaiskola Alapítvány tartja fent az osztrák Oktatási Minisztérium sokoldalú szakmai támogatásával. Kérjük, keresse fel az iskola oldalát az interneten!

A pályázat kötelező részei: szakmai önéletrajz, motivációs levél (e-mail cím, mobiltelefonszám feltüntetésével).
Pályázatának elküldésével hozzájárul az abban foglalt adatainak kezeléséhez. Pályázatát bizalmasan, valamint a hatályos adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően kezeljük.

A "jelentkezem" gombra kattintás után a pályázat kötelező része: szakmai önéletrajz, motivációs levél (e-mail cím, mobiltelefonszám feltüntetésével).