ACO LICHT Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Támogató mérnök

  • Cég neve

    ACO LICHT Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti / Salgótarján

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A cégünk által forgalmazott VARIO termékcsalád fejlesztésének műszaki támogatása a következők szerint:

- Megrendelt termékek gyártásra történő előkészítése
- Gyártás műszaki támogatása
- VARIO termékcsalád fejlesztése, gyártmányfejlesztési tesztelések lefolytatása
- Műszaki egyeztetés a Megrendelőkkel - típus, méret, kialakítás, csomópontok, kiegészítő szerkezetek, műszaki rajzok, stb.
- Műszaki dokumentáció elkészítése (rajzok, leírások)
- Meglévő minősítések nyilvántartása, rendszerezése, felkészítés a periodikus auditokra, új termékek minősítésének menedzselése

Elvárások

Mérnök végzettség
Számítógépes ismeretek
CAD program felhasználói szintű ismerete
Angol vagy német, kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Biztos vállalati háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség

Bár vállalatunk székhelye Dunaharaszti, a gyártás Salgótarjánban zajlik, így Nógrád-megyei pályázók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • 3100 Salgótarján Baglyasi út 1
  • 2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u 24.

Céginformáció

Cégünk, az ACO Licht Kft. a hő- és füstelvezetés területén a magyar piac egyik legmeghatározóbb tagja. Fejlődésünk egyik legfontosabb zálogának a termékkör folyamatos fejlesztése mellett partnereink minél magasabb szintű kiszolgálását tekintjük.

Kérjük, a jelentkezem gombra kattintva csatolja fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.