Támogatási jogász

  • Cég neve

    HIPA Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

A HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zrt. befektetés-ösztönzéssel foglalkozó gazdaságfejlesztési szervezet. Célunk, hogy elősegítsük a külföldi működőtőke beruházások magyarországi megvalósulását, valamint a hazai vállalatok nemzetközi értékteremtő láncokba való bekapcsolását. Tevékenységünk keretében ügyfeleink részére menedzsment tanácsadási szolgáltatásokat nyújtunk, többek között a helyszínkiválasztás, az állami támogatások, illetve a beszállítófejlesztés területén.

A HIPA

Támogatási Jogi Osztálya

felvételre keres

TÁMOGATÁSI JOGÁSZ

munkatársat.

Feladatok:

  • a nemzetgazdasági szempontból kiemelkedő jelentőségű beruházásokhoz kapcsolódó támogatások jogi feladatainak ellátása
  • támogatási szerződések előkészítése, és egyeztetése a befektetőkkel
  • a potenciális befektetőknek kínált támogatási konstrukciók jogi vizsgálata
  • kormányelőterjesztések, jogszabálytervezetek előkészítése és véleményezése
  • kormányzati szervek részére elsősorban versenyjogi és állami támogatási jogi tanácsadás
  • befektetőkkel, tanácsadó cégekkel és kormányzati szervekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • jogász végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • nyitott, agilis személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • strukturált gondolkodás, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • csapatorientált gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • európai és hazai versenyjogi és állami támogatási jogi ismeretek
  • menedzsment tanácsadási tapasztalat
  • egyéb idegen nyelvek tárgyalóképes ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • kimagasló munkakörülmények Budapest belvárosában
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • karrierlehetőség egy nemzetközileg is elismert szervezet tagjaként
  • versenyképes jövedelem
  • modern infrastrukturális környezet
  • fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

A fenti pozíció megpályázásához az alábbi dokumentumok elküldését kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva:

  • fényképes szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje:  2024.06.15.