Tálalókonyhai kisegítő (Budapest, 2. kerület)

  • Cég neve

    Hungast 14. Kft.

  • Munkavégzés helye

    1028 Budapest, Pozsonyi utca 10.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A főző-és tálalókonyha által elkészített ételek előírás szerinti tálalása,
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek rendben- és tisztán tartása.

Elvárások

Várjuk jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

  • Hetente 5 napon (hétfő és vasárnap között a beosztás szerint (hétvégi munkavégzés a beosztás szerint)) a heti két pihenőnap biztosított a számodra,
  • Konyháinkon kora reggel kezdjük (6:30-7:00 óra között) a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

Előnyt jelent

Örömmel vesszük, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) munkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST, 2. KERÜLETI tálalókonyhájába keresünk új munkatársat TÁLALÓKONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe. Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet!

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.