Tálalókonyha irányító (Budapest, 11. kerület)

  • Cég neve

    Elamen Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Dayka Gábor utca 102.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Kisétkezésekhez szükséges alapanyagok (reggeli, tízórai, uzsonna) expediálása és az italok elkészítése, az elkészített ételek adagolása, előírás szerinti hőmérsékleten történő tálalása és tartása,
  • Az adott munkavégzési hely fogyasztómérőinek határidőre történő leolvasása és továbbítása az élelmezésvezető részére,
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek rendben- és tisztán tartása.

Elvárások

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • Hetente 5 napon (FONTOS: hétfő és vasárnap között a beosztás szerintamelybe beletartozik, hogy minden második hétvégén és beosztás szerinti ünnepnapokon munkavégzés van) a heti két pihenőnap biztosított a számodra.
  • Konyhánkon munkatársaink 6:00.14:20 között dolgoznak.

Előnyt jelent

Örömmel vesszük, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) munkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST, 11. KERÜLETI tálalókonyhájába (munkavégzési hely: 1112 Budapest, Dayka Gábor u. 102-104.) keresünk új munkatársakat TÁLALÓKONYHA IRÁNYÍTÓ munkakörbe. Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.