DUNAVAX Takarító és Szolgáltató Kft. logo

Takarítógép kezelő

  • Cég neve

    DUNAVAX Takarító és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- papírgyárak területén ipari takarítás különböző takarító gépekkel (Comac seprűgép, targonca, traktor)
- takarító gépek napi karbantartása, tisztítása
- esetenként kézi erővel történő takarítás (seprés, porszívózás)

Elvárások

- munkaidő pontos betartása
- önmagára és munkájára igényes munkavállalót keresünk
- B kategóriás jogosítvány
- a munkaeszközök rendszeres karbantartása

Előnyt jelent

- targoncakezelői bizonyítvány
- mobil szerelő kosár
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem
- havi ösztönző
- cafetéria rendszer
- munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Vállalatunk 2009 óta végzi a dunaújvárosi papírgyárak ipari takarítását Megrendelőink elégedettségére.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el számunkra fényképes önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével.