Takarító

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Worklife

Budapesti Intézmény megbízásából a Székház-Könyvtár Szolgáltatási Központ részére keresünk 4 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÓ

Pályázati feltételek

  • Középfokú iskolai végzettség
    Takarítási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
    Büntetlen előélet
    Magyar állampolgárság

Főbb feladatok, munkák

  • Rendezvények kiszolgálása, ruhatári feladatok ellátása
  • Közös területek felmosása és szárazolása
  • Főlépcsőházi szőnyegek tisztán tartása
  • Irodák esetenkénti takarítása
  • Szaniterek óránkénti takarítás és ellenőrzése
  • Higiéniai töltőanyagok folyamatos felügyelete és töltése

Amit kínálunk

  • Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

  • 6 órás részmunkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Magyar nyelvű önéletrajz
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Takarító"

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.