Takarító

  • Cég neve

    Vectra-Line Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    2146 Mogyoród, Szadai út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • a higiénikus, tiszta munkakörnyezet megteremtése és fenntartása az irodában és a logisztikai központ területén
  • irodák, tárgyalók, közös és szociális helyiségek, öltözők, folyosók napi szintű takarítása és folyamatos tisztán tartása
  • fogyóeszközök újratöltése
  • hulladék ürítés
  • tisztítószerek és vegyszerek kezelése

Elvárások

  • erkölcsi bizonyítvány
  • befejezett általános iskolai tanulmányok
  • önálló munkavégzés
  • precíz, megbízható, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • kulturált munkahelyi környezet
  • fiatalos és dinamikus csapat
  • családias légkör
  • 3 fős takarítói csapat
  • felelősségteljes munkakör
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • kedvezményes vásárlás a cég termékeiből
  • teljes bruttó bejelentés
  • céges cafetéria
  • munkavégzés ideje: 13:00-21:30-ig
  • hétfőtől péntekig tartó munkarend
  • nincs hétvégi munkavégzés
  • munkavégzés helye: Mogyoród, Szadai út 10.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A VECTRA-LINE Plus Kft. irodaszer kereskedelmi vállalkozás raktározási feladatait ellátó VECTRA-LINE Logisztika Kft. tevékenységének bővítéséhez munkatársakat keres.

Az 1995-ben alapított Vectra-Line a hazai papír-írószer, irodaszer piac egyik meghatározó szereplője. A Vectra-Line elsősorban irodaszerek és kapcsolódó irodai kellékek értékesítésével foglalkozik nagykereskedelmi viszonteladó partnerein keresztül, valamint igényfelmérésen alapuló egyedi munkahelyi megoldásokkal segíti a budapesti vállalkozásokat és szolgálja ki a fogyasztókat.

Amennyiben szeretnél egy jó csapatban hosszú távon dolgozni, úgy várjuk jelentkezésedet, bérigény megjelöléssel.