Takarító / takarítónő

  • Cég neve

    MANUFAKTÚRA KLUB Bt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 260e - 380e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Magánszemélyek lakásainak, házainak, nyaralóinak:
  • általános takarítása
  • nagytakarítása
  • felújítás utáni takarítása
  • építkezés utáni takarítása

És cégek irodáinak takarítása,
Éttermek üzemi konyháinak takarítása,
Csarnokok / Telephelyek nagytakarítása,
egyéb ingatlanok takarítása, tisztán tartása a legmagasabb minőségben.

Elvárások

  • Legyen tiszta, ápolt külsőd
  • Minimum legyen általános iskolai végzettséged (8. osztály)
  • Légy szorgalmas! (ez nagyon fontos!)
  • Törekedj a tökéletességre az elvégzett munkáddal kapcsolatban
  • Szeresd a tisztaságot!

Előnyt jelent

Tisztítás-technológiai szakmunkás végzettség (nem elvárás, csak előny ha van!)
Tapasztalat a takarításban.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (260.000Ft-tól - akár 380.000Ft-ig a ledolgozott órák alapján)
  • Szakmai (tisztítás-technológia) fejlődési lehetőség(ek)
  • Szorgalmas hozzáállást plusz juttatásokkal díjazzuk (pl. bérlet, bónusz)
  • Stabil háttér

Céginformáció

A Takarító Kommandó Budapest egyik legismertebb és legdinamikusabban fejlődő takarító cége, ahol a fizetések is fejlődnek.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.