Takarító / Takarítónő

  • Cég neve

    Madách Színház Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1073 Budapest, Erzsébet körút

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Madách Színház Nonprofit Kft. főállású takarító(nő)t keres Budapest, VII. kerületi munkahelyre.
Amit kínálunk: biztos munkahely, jó munkahelyi légkör, hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőség, azonnali munkakezdés, cafetéria.
Elvárás: megbízhatóság, pontosság, igényes munkavégzés. Szakmai tapasztalat előny.
Jelentkezés önéletrajz megküldésével lehetséges.

Elvárások

szakmai tapasztalat előny

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.