• Cég neve

    Szabadtéri Néprajzi Múzeum

  • Munkavégzés helye

    2000 Szentendre, Sztaravodai út 75.

  • Fizetés

    Bruttó 330e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Neked ajánljuk a takarító pozíciónkat, ha szereted a régi épületeket, és szeretnél részt venni egy múzeum mindennapjaiban. Munkád gyümölcsét évente több mint 200.000 látogató csodálja majd meg Magyarország legnagyobb szabadtéri múzeumában.

Feladatok:
  • elvégzi a takarítási-, valamint a munkaterv alapján az üzemi és kiszolgáló épületek, valamint a kiállítási épületek takarítási és fertőtlenítési munkálatait;
  • elvégzi rendszeres időközönként a mellékhelyiségek takarítását és fertőtlenítését;
  • gondoskodik a mellékhelyiségek fogyóanyagainak pótlásáról (szappan, fertőtlenítő, kéztörlő, WC papír stb.)
  • napi általános, valamint nagytakarításokat végez (padló felsöprése, felmosása, fényesítése, szőnyegek és kárpitozott bútorok kiporszívózása, portörlés, pókhálótlanítás, tükrök és lámpák, üvegfelületek tisztítása, kilincsek, korlátok, kapaszkodók fertőtlenítése, dugulások elhárítása, penész eltávolítása stb.);
  • szükség esetén elmossa a konyhákban hagyott mosatlant;
  • kimossa a különféle foglalkozásokhoz használt, és egyéb textíliákat;
  • elő- és bekészíti az egyes foglalkozásokhoz használt anyagokat, eszközöket;
  • összegyűjti a hulladékgyűjtőkből a szemetet;
  • szükség esetén berendezi meghatározott igények szerint az egyes helyiségeket;
  • kitakarítja az Intézmény kezelésében álló járműveket;

Elvárások

  • betöltött 18. életév,
  • segítőkész, megbízható, szabálykövető személyiség,
  • jó problémamegoldó képesség, kreativitás,
  • önálló és igényes munkavégzésre való alkalmasság,

Előnyt jelent

  • Takarító munkakörben szerzett tapasztalat.
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A beosztásod 1 hónapra előre megkapod tőlünk. A munkaidőkeretben történő foglalkoztatás miatt lesznek olyan pihenőnapjaid, amiket hétköznapra adunk ki, így az ügyintézéseket, otthoni teendőket szabadság nélkül is el tudod intézni..
  • A Skanzen hangulatos, egyedi, változatos munkakörnyezetet kínál, amelyről a 80 hektáros Múzeum és a sok-sok látogató gondoskodik.
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőséget kínálunk (állami munkahely). Nálunk a hónap első napjaiban mindig megkapod a fizetésed.
  • A munkába járásod a jogszabályi előírásoknak megfelelően támogatjuk.
  • Segítünk a továbbtanulásban, ha szeretnél nálunk a későbbiekben szakemberként dolgozni, ezáltal magasabb jövedelemre szert tenni.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum országos intézmény, amelynek alapfeladata a népi építészet, lakáskultúra és életmód kutatása, tárgyi és szellemi emlékeinek gyűjtése és bemutatása. Az intézményt 2023-ban „Az Év Múzeuma” díjjal tüntették ki, többek között az egész életen át tartó, élményalapú tanulás és ismeretátadás területén végzett példamutató, úttörő jellegű fejlesztéseiért, az Erdély tájegység létrehozásáért és működtetéséért, a hazai múzeumügyet szolgáló, hosszú évek óta folytatott szakmai tudásmegosztásért.

Csatlakozz a Skanzen csapatához! Kattints a „Jelentkezem” gombra.