Takarító

  • Cég neve

    Spektrum-Lab Kft.

  • Munkavégzés helye

    1038 Budapest, Valéria utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Laboratórium vizsgálati helyiség, mintaátvevő, mintaelőkészítő előírásszerű takarítása
  • hűtő- és raktár helységek tisztántartása
  • konyha rendbetétele, mosogatógép kezelése
  • napi keletkezett hulladék kezelése, gyűjtése
  •  fogyóeszközök feltöltése,
  •  padló fertőtlenítő felmosása
  • mosdók, mosogatók, csaptelepek fertőtlenítő lemosása
  • nyílászárók időszakos tisztítása

Elvárások

  • Pontos, igényes munka
  • Jó munkabírás és terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést biztosítunk, mely egyéni megegyezés alapján a vállalt munkaidőtől függően kerül meghatározásra
  • Emelt szintű munkahelyi pótlékok
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határon kívül
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya, kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok,
  • Stabil munkahely
  • Modern környezet, családias légkör

Céginformáció

A Spektrum-Lab Kft kiemelkedő színvonalú laboratóriumi diagnosztikai szolgáltatások széles spektrumát kínálja egészségügyi szolgáltató partnerei és egyéni páciensei számára egyaránt.
Hivatásunk, hogy gyors és pontos laboreredményekkel hozzájáruljunk a betegek mihamarabbi gyógyulásához, ügyfeleink egészségének megőrzéséhez és diagnosztikai kérdéseik megválaszolásához.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével!