SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa logo

Takarító

  • Cég neve

    SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 136 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan civil szervezet a gyermekvédelem területén, amely nevelőszülői hálózatot, családmegerősítő programot és ifjúsági programot működtet. Olyan gyermekeknek nyújt szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal. Az elmúlt 10 évben a szervezet megújult, és ehhez a szakmai megújuláshoz keres innovatív munkatársakat. Jelenleg a kecskeméti területen keresünk megbízási szerződéses munkatársat az alábbi pozícióra:

Takarító

Új munkatársunk főbb feladatai:

Napi takarítás során feladatai:

  • Szeméttartók kiürítése, tisztítása,
  • Szőnyegek porszívózása,
  • Alapterületek (parketta, padló) tisztítása,
  • Mellékhelyiségek tisztítása, fertőtlenítése,
  • Törölközők, konyharuhák gépi mosása
  • Konyha rendben tartása (mosogatógép kezelése, kávéfőző takarítása)
  • Irodák összterülete: 400 m2.

Időszakos takarítási feladatai:

  • Falak, csővezetékek portalanítása,
  • Nylon, sötétítő függönyök tisztítása (mosás)
  • Ablak- és keret tisztítása,
  • Csempefelületek tisztítása,
  • Közösségi helységek.

Elvárásaink a leendő kollégánk felé:

  • Büntetlen előélet
  • Lojalitás és lelkiismeretes munkavégzés
  • Önmagára és környezetére igényes

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye és foglalkoztatás:

  • Kecskemét
  • A feladatok ellátása 8 óra előtt vagy 16 óra után lehetséges.
  • A foglalkoztatás megbízási szerződéssel történik, és számlaképes érdeklődők jelentkezését is várjuk.

Amit ajánlunk:

  • A feladatok elvégzése napi átlagban körülbelül 4 órát vesz igénybe az előzetes tapasztalatok alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és kísérő levelét fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2024. május 18-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva.