Takarító

  • Cég neve

    Soós Tészta Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Almáskert út 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Száraztészta üzemünkbe keresünk takarító munkatársat.
főbb feladatok:
  • üzem takarítása kézzel illetve takarítógéppel
  • irodák, mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása
  • időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása

Elvárások

  • megbízható, dinamikus, csapatmunkára nyitott személyiség
  • élelmiszeripari elvárásoknak megfelelő higiéniai előírások betartása

Előnyt jelent

előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
munkavégzés helye: Vecsés

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.