Takarító

  • Cég neve

    Softworld Kft.

  • Munkavégzés helye

    1195 Budapest, Hofherr Albert utca 11/a.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 250e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közös- és szociális helyiségek takarítása,
  • A keletkezett hulladékok összegyűjtése,
  • Munkaterületen a HACCP előírások betartása,
  • Rendszeres időközönként teljes körű takarítás elvégzése (nyílászárók tisztítása, fertőtlenítése),
  • Rendeltetésszerűen használja a munkaeszközöket, megóvja épségüket, megfelelően dokumentálja használatát és rendszeresen takarítja.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Precizitás, pontos önálló munkavégzés,
  • Jó fizikum,
  • Ápolt és rendezett megjelenés.

Amit kínálunk

  • Bejelentett 8 órás, hosszú távú munkaviszony,
  • Vidékieknek bejárási támogatás Mt. szerint,
  • Munkaruha és munkaeszközök biztosítása,
  • Kedvezményes étkezési, vásárlási kedvezmény,
  • Munkarend: H-P.

Céginformáció

33 éve működő, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportunk munkatársat keres, azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Várjuk önéletrajzát munkakör megnevezéssel e-mailbe. Helye: 19. ker. Hofherr Albert utca