Takarító

  • Cég neve

    SHOEBOX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodahelyiségek, raktár, folyosók takarítása (söprés, felmosás, esetenként ablaktisztítás, szemeteskosarak ürítése stb.)
  • Takarítógép használata heti rendszerességgel
  • Konyha tisztaságának fenntartása (mosogatógép üzemeltetése, általános rendezettség és tisztaság biztosítása)
  • Mellékhelyiségek tisztán tartása
  • Munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6:00-14:30

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó fizikai állóképesség, ápolt megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, precizitás, igényes munkavégzés
  • Minimum 8 osztály általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkába lépési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • Egy műszakos munkarend csak hétköznapokon
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

Céginformáció

Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető kiskereskedelmi hálózata nagytarcsai logisztikai központjába munkatársat keres teljes munkaidőben takarító pozícióba.