Takarító

  • Cég neve

    Rotors & Cams Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Újszász utca 45.

  • Fizetés

    Nettó 160e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodák, mellékhelyiségek, konyha, műhelyek napi szintű takarítása
  • A mindennapos működés során keletkező hulladék megfelelő kezelése
  • Rendszeres időközönként teljes körű takarítás elvégzése (nyílászárók tisztítása, mosása, fertőtlenítése)

Elvárások

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önmagára, munkájára és környezetére igényes

Előnyt jelent

  • Takarítói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Részmunkaidő, heti 20 órás munkavégzés
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Családias hangulatú munkalégkör
  • Lendületes csapat

Céginformáció

A Rotors and Cams Zrt. a hazai drónipar meghatározó szereplőjeként egyedi drónok fejlesztésével, készítésével foglalkozik. Csapatunk mérnökökből, technikusokból áll, akik szenvedéllyel keresik az új technológiai lehetőségeket és a fejlődési irányokat ezen a területen.

A Jelentkezem gombra kattintva kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.