Takarító

  • Cég neve

    Rajk Szakkollégium Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Horánszky utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 173e - 212e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Egyetemi kollégium keres takarítót. Főbb feladatai: egyetemi kollégium helyiségeinek (tanulószobák, vizesblokkok, konyhák, folyosók, aulák, lépcsőházak, közösségi terek) napi takarítása, hulladék rendszeres ürítése, épületen kívüli környezet (gang, udvar, járdaszakasz) tisztán tartása, síkosságmentesítése.
Határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő. Teljes vagy részmunkaidő (8 vagy 6 órás műszak, reggel 5:30 órai munkakezdéssel).

Elvárások

Takarításban szerzett tapasztalat.
Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.
Épületünk öt emeletes, emiatt a lépcsőházak takarítása szükséges, az emeletek közötti dinamikus mozgás képessége feltétel.

Előnyt jelent

Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Nettó bér: 212.000 Ft (8 órás) / 160.000 Ft (6 órás)
Fiatalos környezet, szabad hétvége, jogtisztán bejelentett bér.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Egyetemi kollégium Budapest VIII. kerületében, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen.

A jelentkezés gombra kattintva kérem, csatolja önéletrajzát, amelyben feltünteti a vállalni kívánt napi munkaidőt, a telefonszámát, e-mailcímét.