Postakürt Művelődési és Szociális Közhasznú Alapítvány logo

Takarító

  • Cég neve

    Postakürt Művelődési és Szociális Közhasznú Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1068 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 300e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Épületünkben működő Postamúzeum kiállító tereinek, irodáinak és mellékhelyiségeinek tisztán tartása
  • Rendezvénytermeink és a hozzájuk tartozó közönségforgalmi területek és mellékhelyiségek tisztán tartása
  • Rendezvények alatt a takarító ügyelet ellátása

Elvárások

Leendő munkatársunkként legyen munkájára igényes, precíz és megbízható.

Előnyt jelent

Rugalmasság, Tapasztalat.

Amit kínálunk

A nagy múltú Benczúr Rendezvényházba, a Postakürt Alapítvány megbízható, munkájára igényes takarítónőt keres teljes munkaidőben.
Rendezvényházunk kínálatában rangos művészek fellépése mellett, számtalan gyerekprogram is megtalálható, melyet munkatársaink kedvezményesen, vagy akár ingyen is látogathatnak.

Céginformáció

A Benczúr Házat üzemeltető Postakürt Alapítvány sok állandó, időszakos és alkalmi rendezvényeknek ad otthont egész évben. Ha kulturált és békés környezetben szeretne dolgozni, nálunk biztosan jól fogja érezni magát.

Jelentkezni lehet személyesen, fényképes önéletrajzzal a Budapest-1068, Benczúr utca 27. szám alatt