Takarító

  • Cég neve

    Operator-Estate Kft.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 225e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • "A" kategóriás irodaház esti részmunkaidős takarítási feladatainak ellátása: hétfőtől - péntekig, 4 órában (18:00 - 22:00 óra között).

Elvárások

  • Takarítóként szerzett néhány éves tapasztalat.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány).

Előnyt jelent

  • „A” kategóriás irodaházban szerzett takarítási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejelentett jogviszony és jövedelem.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, heti 20 órás munkarendben.
  • Utazási költség térítése (távolsági busz járat és vonat).
  • Munkaruha és munkaeszközök biztosítása.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Cégünk Budapest V. kerületi, „A” kategóriás irodaházának részmunkaidős takarítási feladatainak ellátásra keres 1 fő tapasztalattal rendelkező, lelkiismeretes, önmagára és a munkájára igényes ESTI TAKARÍTÓNŐ / TAKARÍTÓ munkatársat.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: Elbírálást követően azonnal.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes önéletrajzát.