Takarító

  • Cég neve

    Nándori és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Ráday utca 53.

  • Fizetés

    Nettó 250e Ft havi bér Nettó 10e - 20e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • általános takarítás: hulladékgyűjtés, szappanadagolók, papírtörlőtartók feltöltése, tisztító vagy fertőtlenítő törlés, porszívózás, seprés, felmosás
  • cukrászdai helyiségek tisztítása
  • vizesblokkok, öltözők takarítása, folyosók
  • edénymosogatás - műanyag kis tálcák (napi maximum 1 óra időintervallumban)

Elvárások

  • igényes, precíz munkavégzés, pontosság, rugalmasság
  • ápolt megjelenés

Előnyt jelent

megfelelő tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • versenyképes fizetés
  • jó munkakörümények
  • megbecsülés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Nándori Cukrászda Budapest gasztronómiai főutcájában, a Ráday utca és a Bakáts tér sarkán kínálja hagyományos, modern és diabetikus süteményeit már több mint 50 éve.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.