Takarító munkatárs (Tata)

  • Cég neve

    TRIARCO Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Takarító munkatársat keresünk Tatára részmunkaidőben, kiemelt fizetéssel.
  • irodai és szociális helyiségek tisztán tartása, takarítása magas színvonalon
  • padlózat, nyílászárók, üvegfelületek, folyosók takarítása
  • kézmosó/papírtörlő adagolók feltöltése, szemetesek kiürítése
  • esetenként nagytakarítás

Elvárások

  • precíz, igényes, önálló munkavégzés
  • pontosság
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • irodai takarításban szerzett gyakorlat
  • nagyfokú rugalmasság

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil munkahelyi környezet
  • hosszú távú, biztos munkahely

Céginformáció

Cégünk 20 éve ipari, kereskedelmi és iroda ingatlanok kezelésével, hasznosításával, bérbeadásával és értékesítésével foglalkozik országszerte. FirstClean környezetbarát takarítás üzletágunk prémium minőségű takarítást végez hazai és nemzetközi vállalatoknak. Csapatunk erősítésére keressük új kollégánkat !

Kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!