Takarító

  • Cég neve

    MAGYAR ÁLLAMI OPERAHÁZ

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Andrássy út 22.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

• Az Operaház, az Erkel Színház és az Eiffel Műhelyház területeinek tisztán tartása, napi takarítása;
• A takarításhoz tartozó területek nemcsak a nézőtéri részek: aula, mosdók, folyosók, hanem a működési területek is hozzá tartoznak: színpad, öltözők, műhelyek, irodák;
• Munkádat a takarításszervező felügyelete és iránymutatása szerint végzed;
• Takarító gépek és modern eszközök segítik a munkavégzésedet.

Elvárások

• Legalább alapfokú végzettséggel (8 osztályos bizonyítvány) rendelkezel;
• Rugalmas vagy a munkavégzés helyét illetően;
• Hétvégi munka sem probléma;
• Akarsz dolgozni;
• Büntetlen előélettel rendelkezel

Amit kínálunk

• Bejelentett munka, stabil munkáltatói háttér, havibéres jövedelem, havi kifizetéssel (8 órás munka esetén havi bruttó 403.200.- Ft.)
• A havi béren felül juttatási csomaggal is díjazzuk munkádat: SZÉP kártya juttatás: évi 400.000.- Ft (nettó), munkavégzéshez kapcsolódó átalány juttatás: évi 260.000.- Ft (bruttó), ezen felül további egyéb juttatások;
• Kulturált környezetben és egy szuper csapatban dolgozhatsz;
• Az OPERA munkavállalója leszel;
• Lehetőség van 4 órás, vagy 8 órás munka között választani
• 4 órás munkaviszony esetén délelőtt 6.00-10.00 óra között kell dolgozni, 8 órás esetén 2 műszakban (délelőttös 6.00-14.00 óra, délutános: 14.00-22.00 óra).
• A normál 4 és 8 órás munkaviszony esetén heti két pihenőnap jár, de ez bármely napra eshet, mivel hétvégén is dolgozni kell beosztás szerint;
• Vidékieknek utazási költségtérítést biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OPERA takarító munkatársakat keres!
Szívesen dolgoznál igényes környezetben a belvárosban az Operaházban, vagy az Erkel Színházban (8. ker.), vagy az Eiffel Műhelyházban (10. ker.)?
Ha fontos számodra a megbízható munkáltató, a bejelentett állás és egy jó csapat, akkor itt a helyed!

Várjuk jelentkezésed (önéletrajzod, végzettségről szóló nyilatkozatod)
Az önéletrajzodban foglalt személyes adataid kezeléséhez az önéletrajz elküldésével hozzájárulsz. Az adatkezelésről az Opera honlapján tájékozódhatsz.