Takarító

  • Cég neve

    KIVING Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 190e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részmunkaidős, heti 20 órás munkavégzés, munkaidőkeretben
  • Pl: Hétfőtől-péntekig bármely napon 3x4 óra (megegyezés szerint délelőtti vagy délutáni munkavégzés) + szombaton fix 8 óra (8-16:20-ig)
  • Havi 2 szombat kötelező
  • Irodák takarítása az alábbi kerületekben: II., V.,XII., és XXI.
  • irodák, vizesblokkok, konyha és folyosó takarítása (portörlés, porszívózás)
  • az irodákban, konyhákban és mellékhelyiségekben lévő szemét összegyűjtése
  • esetenként ablaktisztítás (létra használata a szükséges munkafolyamatokhoz)

Elvárások

  • pontos, precíz feladatmegoldás, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • önálló, hatékony munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség
  • magyar állampolgárság
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • 1-3 év munkatapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk

Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Utazási költségtérítés
Cafetéria
Jó hangulatú, lelkes, lendületes csapat

Céginformáció

  • Fő tevékenységünk az állami vagyoni körbe tartozó ingatlanok üzemeltetési feladatainak ellátása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.