Takarító / kisegítő (részmunkaidő)

  • Cég neve

    Mondovics Műhely Kft.

  • Munkavégzés helye

    9012 Győr, Veres Péter utca 17.

  • Fizetés

    Nettó 1 650 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Azon takarító/kisegítő kollégánkat keressük, aki napi 4-6 órában ellátná az iroda, műhely, öltöző és egyéb telephelyen belüli bérlemények takarítását, valamint egyszerűbb kertgondozási és egyéb kisegítő munkákat vállalna.
Családi vállalkozás lévén keressük hosszútávra állandó, megbízható, segítő kollégánkat.

Elvárások

-gondos, alapos, és gyors munkavégzés
-megbízhatóság
-gyakorlatiasság
-önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha rendelkezik takarítói tapasztalattal, valamint B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk

-bérezés megegyezés szerint (helyszín és feladatok bemutatása után), valamint időbeosztás egyeztetése
-1 hónap próbaidő
-bejelentett munkaviszony
-1 műszakos munkarend (heti 5 nap, hétfőtől-péntekig)
-takarító eszközöket és tisztítószereket a cég biztosítja
-munkaruha hozzájárulás és utazási támogatás

Céginformáció

A Mondovics Műhely Kft. egy dinamikusan fejlődő 1999 óta működő cég.

Fő profilunk a fémforgácsolás, egyedi alkatrészgyártás.

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot szükséges csatolni.