Takarító

  • Cég neve

    Kisalföld Füszért Kft.

  • Munkavégzés helye

    9012 Győr, Királyszék utca 29.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Áruház/raktár belső-külső takarítása, higiénia és rend megtartása
  • Közös helyiségek egyeztetett módon történő tisztán tartása
  • Polcok, vitrinek és egyéb berendezési tárgyak tisztántartása
  • Vízszintes és függőleges bútorfelületek nedves áttörlése
  • Takarítószerek felhasználásának nyomon követése, ellenőrzése
  • Az áruház vagyonvédelme érdekében mindent megtesz, ha károsító cselekményt észlel, azt azonnal jelzi felettesének

Elvárások

  • Megbízhatóság,
  •  pontos, precíz munkavégzés
  •  jó együttműködési készség,
  •  tisztaság iránti igényesség
  • két műszakos munkarend vállalása az áruház nyitva tartási idején belül

Amit kínálunk

  •  stabil hátterű, magyar cég nyújtotta biztos háttér
  • bejelentett munkaviszony, teljes munkaidő
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Biztos, rendszeres jövedelem

Céginformáció

A Kisalföld Füszért Kft., a Győr, Királyszék út 29. szám alatti Reál Élelmiszer C+C áruházába/raktárába takarítói állás betöltésére munkatársakatkeres.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével várjuk.