Takarító /ipari takarító/

  • Cég neve

    Indicator Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Amit el tud képzelni, azt mi mind feltakarítottuk, és lehet, hogy olyat is, amire gondolni sem merne... Kitartó, precíz, szorglamas munkatársat keresünk, jó kereseti lehetőséget biztosítunk!

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • minimum szakmunkásképző vagy érettségi szükséges
  • takarításban szerezett tapasztalat
  • jó alkalmazkodó képesség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • ipari takarítógépek, gőzbortova használatában szerzett tapasztalat
  • ipari takarításban szerzett gyakorlat
  • festésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Havi nettó fizetési keret: 500000 - 600 000 HUF

Céginformáció

15 év tapasztalat az extrém takarítás területén. Cégünk manapság elsősorban térkővek, homlokzatok, egyéb felületek tisztításval, fertőtlenítő takarításával foglalkozik!

Fényképes önéletrajzzal