Takarító

  • Cég neve

    HMEI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

HM Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zrt. Magyarország egyik legnagyobb munkáltatója keres munkatársat

Takarító

munkakörbe

Fő feladatai lesznek:

  • a Társaság által üzemeltetett épületekben irodák és közös helyiségek napi takarítása.

Csatlakozzon hozzánk, amennyiben:

  • önállóan, precízen dolgozik,
  • megbízható, rugalmas és csapatban is jó együttműködő.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkarend: hétfőtől – péntekig 6.00-14.20.

Az állás betöltésének feltétele: 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Jelentkezzen hozzánk, mert:

  • biztos munkahelyi hátteret, alkalmazotti jogviszonyt biztosítunk, határozatlan idejű munkaszerződéssel;
  • kiszámítható a munkaidő, szabad hétvégék és ünnepnapok;
  • béren kívüli juttatások, csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítás, gyermekszületés támogatás valamint mobiltelefon is jár;
  • munkába járással kapcsolatos költségtérítést és a munkaruházatot is biztosítjuk;
  • székházunkban étterem működik, meleg reggeli, ebéd lehetőséggel;
  • támogató, jó hangulatú csapathoz csatlakozhat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne tagja egy stabil nagyvállalat csapatának, önéletrajzát juttassa el hozzánk bérigénye megjelölésével.