Takarító

  • Cég neve

    HÁROM SZIGET KALANDPARK Kft

  • Munkavégzés helye

    2463 Tordas

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Helyszínünk mosdóinak és helyiségeinek és szállodánk szobáinak rendben tartása és takarítása.

Elvárások

Pontosság, precizitás. Munkára és környezetre való igényesség.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány. Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem. Családias légkör, előrelépési és fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Élmány parkunk rendezvény központú, rengeteg céges rendezvényünk van 50 főtől 1500 főig.
A'la carte étkezés is van az éttermünkben, étlap szerint.
Egyedi helyszínünkön nem fogsz unatkozni, ezt garantáljuk! Ha szereted a kihívásokat és a változatos, nem mondoton munkavégzést, akkor nálunk a helyed!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.