Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek  Otthona logo

Takarító

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kamaraerdei út 16.

  • Fizetés

    Bruttó 287e - 331e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Takarító munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Mindennapi munkáját a telephely- vagy részlegvezető utasítása alapján végzi.
  • Gondoskodik az ellátottak szobájának rendjéről. Naponta takarítja a lakószobákat, foglalkozókat, étkezőket, tálalókonyhákat, öltözőket, nővérszobákat, fürdőszobákat, mellékhelyiségeket, folyosókat, lépcsőházat, lifteket, szennyes ruha raktárt, orvosi szobát.
  • Naponta törli a kilincseket, korlátokat, kapaszkodókat, ágyrácsokat. Naponta többször kiüríti a szemetes edényeket, pelenka tárolót.
  • Munkáját mindig a higiénés szabályok figyelembe vételével végzi, használja az intézményben fellelhető védőruhákat valamint védőeszközöket. Ismeri a takarítószerek alkalmazásának és biztonsági adatlapjában foglaltakat.

Elvárások

Elvárt végzettség:
  • Alapfokú végzettség (8 általános iskolát igazoló bizonyítvány)

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség, vagy szakirányú OKJ végzettség.
  • Korábban egészségügyi vagy szociális szférában szerzett takarítói tapasztalat.

Amit kínálunk

  • bérigény megegyezés szerint melyre irányadók a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései a mérvadókat, melyet a munkáltató pótlékokkal egészít ki (szociális ágazati pótlék, munkahelyi egyéb pótlékok,
  • bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
  • cafetéria bruttó 200.000 Ft/év,
  • utazási költségtérítés vidéki munkavállalóink részére,
  • kedvezményes meleg étkezés,
  • munkaruha,
  • stabil munkahely,
  • jó hangulatú csapat.

A "Jelentkezés" gombra kattintást követően küldje el a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.