• Cég neve

    Ferencz-ker Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 24-36.

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szociális és oktatási intézmények, kollégiumok, irodaházak  napi takarítási feladatainak ellátására bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződéssel, kora reggeli, egész napos, és délutáni munkavégzéssel keresünk munkatársakat.
Napi 4, 6 vagy 8 órás munkaidő.(munkavégzés helyszínétől függő)
A munkavégzés nincs iskolai végzettséghez kötve.

Elvárások

Amit elvárunk: megbízhatóság, pontosság,teherbírás

Amit kínálunk

Amit kínálunk: pontosan kifizetett, kiszámítható jövedelem, munkaruha

Céginformáció

Cégünk 100%-ban Magyar tulajdonú, több mint 10 éve eredményesen működő vállalkozás.
Budapest 50 helyszínén megközelítőleg 300 munkatárssal takarítási feladatokat látunk el.
Portfóliónkban a szociális-, oktatási-  intézmények, kollégiumok, irodaházak tartoznak, melyeket több éve folyamatosan végzünk és ezzel stabil pozíciót értünk el a hazai takarítási piacon.
Nagy hang sújt fektetünk a környezet védelemre és folyamatosan megújuló technológiákat keresünk, mind kollégáink munkájának könnyítése mind a környezet megóvása céljából.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!