Takarító – Bicske húsüzem

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Spar út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodák, tárgyalók, öltözők, mosdók, konyha, kapcsolódó szociális helyiségek takarítása
  • Közlekedő folyosók tisztántartása.
  • Szemetesek napi gyakorisággal való ürítése

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Higiénikus munkavégzés- Igényesség önmagára, munkájára és környezetére
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Saját gépkocsi megléte a napi munkábajáráshoz.

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Átfogó betanulási program
  • Három műszakos munkarend
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatás:
  • 13. havi fizetésre is számíthat nálunk
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás üzleteinkben (szabályzat szerint 15%)
  • Hűségprogramunk keretén belül SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjárat számos településről: Bicske, Csákvár, Csolnok, Dág, Dorog, Epöl, Esztergom, Felcsút, Gyermely, Környe, Leányvár, Máriahalom, Nagysáp, Óbarok, Oroszlány, Perbál, Piliscsaba, Sárisáp, Szárliget, Szomor, Tabajd, Tatabánya, Tinnye, Tokod, Tokodaltáró, Tök, Úny, Vértesboglár, Zsámbék
  • Saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra történő kattintással küldheti el részünkre.