Takarító

  • Cég neve

    ADA Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    9900 Körmend, Rákóczi utca 154.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • irodák, közös helyiségek, továbbá igény esetén üzemi területek takarítási feladatainak elvégzése, szemetesek ürítése
  • egyéb takarítási feladatok, eseti nagytakarítások

Elvárások

  • pontos, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság
  • ápolt megjelenés, higiéniai igényesség

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Cafetéria keret
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • 30,- Ft/km személygépkocsival történő munkába járás esetén
  • 100% vármegye bérlet költségtérítés
  • 13. havi juttatás (belépés évében időarányos)

Céginformáció

ADA. THE FURNITURE MAKERS.
Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.
Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.