UD Human Service Nonprofit Közhasznú Kft. logo

Takarítási egységvezető

  • Cég neve

    UD Human Service Nonprofit Közhasznú Kft.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen

  • Fizetés

    Bruttó 505e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 353e Ft negyedéves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Létesítmények technológiai tisztítási feladatainak megszervezése;
  • A létesítmények folyamatos, magas minőségű tisztaságának biztosítása;
  • Munkavállalók ellenőrzése;
  • Takarítási folyamatok működtetése és ellenőrzése;
  • Takarítási munkarend, beosztás készítése, megszervezése;
  • Szerződéses kötelezettségek figyelembevételével ütemtervek kidolgozása;
  • Megrendelővel való kapcsolattartás;
  • Készletnyilvántartás;
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése;
  • Napi feladatok koordinálása, ellenőrzése, elszámolása;
  • Új dolgozók felvétele, oktatása, betanítása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Takarítási területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Konfliktuskezelés;
  • Jó szervező és probléma megoldó képesség;
  • Vezetői gondolkodásmód;
  • Rugalmas munkaidő.

Előnyt jelent

  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Szálloda/hotel takarításban szerzett ismeretek;
  • Gyors kezdés.

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapatban, jó munkakörnyezetben mélyítheti szakmai tudását.
  • Alapbéren felüli juttatás része a teljesítmény alapú negyedéves bónusz.
  • Stabil, biztos munkahely.

Céginformáció

Cégünk a Debreceni Egyetem partnereként működő takarítási feladatokat ellátó szolgáltató Kft.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.