MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Takarítási csoportvezető

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9970 Szentgotthárd

  • Fizetés

    Bruttó 380e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szentgotthárdi kórházba azonnali kezdéssel takarítási csoportvezető kollégát keresünk.
Feladatok:
  • Munkaterület takarításának felügyelete, szervezése, részvétele a takarításban;
  • Munkafolyamatok koordinálása, nyomon követése;
  • Takarítók koordinálása;
  • Tisztítószerek és higiéniai eszközök nyilvántartása;
  • Területi vezető munkájának a segítése;
  • Új dolgozók oktatása, betanítása;

Elvárások

Olyan kollégát keresünk, aki munkájára és környezetére egyaránt igényes.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Havi bér: Bruttó 380 000 Ft,
  • havonta pontosan érkező munkabér,
  • hosszú távú, bejelentett állás,
  • modern gépek,
  • kényelmes munkaruha.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.