Takarítási csoportvezető (Miskolc)

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Takarító személyzet koordinálása, az elvégzett takarítási feladatok ellenőrzése;
  • Napi és időszakos takarítások megtervezése és megszervezése;
  • Takarításhoz szükséges dokumentációk kezelése;
  • Felhasznált tisztítószerek, eszközök nyilvántartásának vezetése;
  • Eseti bejelentések koordinálása, hibák, reklamációk kezelése;
  • Közvetlen felettes utasításainak elvégzése;
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Takarításban vagy csoportvezetésben szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Megbízhatóság, rugalmasság;
  • Jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyors kezdés;
  • Helyi lakos.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony;
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Kiszámítható pontos fizetés;
  • Munkaruha.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Miskolc
Munkaidő: napi 8 óra, 8-16