HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

Tablettaüzemi technológus (16-2737)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Innovatív, folyamatosan bővülő gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

Feladatok

  • Termékfejlesztés, tabletta technológia fejlesztése,
  • Tablettaüzemi termelési folyamatok felügyelete,
  • Folyamatvalidációban való részvétel,
  • Új termékek bevezetése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Tablettagyártásban szerzett tapasztalat (gyártó- vagy K+F területen),
  • Elsődlegesen gyógyszeripari, vagy vegyipari, vagy élelmiszeripari szakmai háttér,
  • Angol nyelvtudás, legalább írás-olvasás szintjén.
  • Junior és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit partnerünk kínál

  • Kiemelt, magas szintű szakértői pozíció,
  • Home office lehetőség,
  • Kimagasló bérezés és juttatási csomag (cafeteria, Medicover egészségbiztosítás, éves bónusz),
  • 30 Ft/km benzintámogatás,
  • Válságálló, stabil hátterű munkáltató,
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség.