Magyar Ökumenikus Segélyszervezet logo

Szövegíró és online-kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Marketingkommunikációs tartalmak írása, szerkesztése (adományozói felhívások, hírlevelek, szórólapok, kiadványok)
  • Közösségi média felületek kezelése, szöveges és kreatív tartalmak készítése, megosztása
  • Honlap(ok) szöveges tartalmainak írása, feltöltése, honlap frissítése
  • Intranet kezelése, extra munkatársaknak szóló tartalmak készítése
  • Kreatív tartalmak, prezentációk, riportok, interjúk készítése
  • Belső kommunikáció támogatása

Elvárások

  • Kiváló íráskészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Online- illetve közösségi média területén szerzett jártasság, felületek ismerete
  • Honlap tartalomfeltöltésben szerzett ismeret (WordPress)
  • Megbízhatóság, elkötelezettség
  • Kreativitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nyitottság és rugalmasság
  • Szociális és társadalmi érzékenység
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office, Office 365
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Fotószerkesztő ismerete: Canva és/vagy Adobe Photoshop/Lightroom

Amit kínálunk

Olyan csapattagot keresünk, aki kézben tartja az Ökumenikus Segélyszervezet külső és belső online kommunikációs csatornáit (socialmedia, honlap, intranet) ezzel is elősegíti a Segélyszervezet közösségének építését, tájékoztatását, aktivizálását. Az ideális jelölt persze nemcsak a tervezésben leli örömét, hanem professzionális tartalmakat is gyárt, híreket, posztokat, rövidebb-hosszabb riportokat készít. Jól bánik a szavakkal, de nem riad meg képek, videók készítésétől sem.

Céginformáció

Az Ökumenikus Segélyszervezet egy közösség, mely az összefogás erejével nyújt hatékony segítséget a nélkülözőknek és bajbajutottaknak. Kiemelt célkitűzésünk, hogy esélyt kínáljunk a felzárkózásra a szegénységből kiutat kereső családok számára. Bővebben: www.segelyszervezet.hu

Benyújtandó iratok:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével
  • Motivációs levél