Szortiment manager

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba:

Feladatok:

    • Az áruterülethez tartozó promóciók  tervezése és koordinálása, szórólapok ellenőrzése
    • Részvétel az ár és szállítói tárgyalásokon
    • Árrés, forgalom és szortiment elemzések elkészítése
    • Javaslattétel szortiment fejlesztésre
    • Piaci trendek nyomonkövetése és elemzése
    • Szerződések előkészítése, prezentációk összeállítása a vezető szortiment menedzser és az ügyvezetés részére
    • Szállítókkal való aktív kapcsolattartás
    • Munkájával összefüggő törvények, jogszabályok figyelemmel kísérése

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minimum 2-3 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
    • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
    • Magabiztosan kezeled az MS Office-t
    • Önálló és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk:

    • 13. havi juttatást
    • 15% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
    • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
    • Egészségbiztosítási csomagot
    • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
    • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből vagy gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
    • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
    • Home office lehetőséget
    • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
    • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
    • Nyelvtanulási lehetőséget
    • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment