Szórólap csomagoló - diákmunka

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

• szórólapok csomagolása;
• zsugorfóliázás.

Elvárások

• megbízható, pontos, precíz munkavégzésre számítunk Tőled;
• akár a barátoddal is vállalhatod a munkát, hisz naponta két fő segítségre van szükségünk;
• a munkavégzéshez nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges;
• munkaidő: 08:00 és 16:30 között, fél órás ebédidővel.

Amit kínálunk

• bruttó 2000 Ft-os órabér;
• április 15-től lehet a munkát vállalni hétköznapokon;
• előreláthatólag 2 hetes időtartam;
• könnyen megközelíthető 3. kerületi helyszín.

Céginformáció

Nyomdai és reklám tevékenységgel foglalkozó Partnercégünkhöz várjuk, dolgozni vágyó diákok jelentkezését, szóróanyagok csomagolására, bruttó 2000 Ft-os órabérrel a III. kerületben!

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz csatolásával!