Szolgáltatási ügyintéző

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Worklife

Budapesti Intézmény megbízásából a Nádor-Teréz Szolgáltatási Központ részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOLGÁLTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

Pályázati feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség

Egyéni készségek:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Technikai, műszaki, informatikai érdeklődés, jártasság,
  • Önálló munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás
  • Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai végzettség
  • Műszaki végzettség
  • Műszaki munkakörben (nyomtatók kezelésében) szerzett tapasztalat
  • Ügyfélforgalmi területen szerzett tapasztalat

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • A nyomtatópark kezelése, számlálók leolvasása, elszámolások készítése, kapcsolattartás az üzemeltető céggel.
  • A központi menedzsmentrendszer figyelése, a jelzett hibák, elsődleges kezelése.
  • A nyomtatókkal kapcsolatos hibabejelentések fogadása és szükség esetén továbbítása a szerviz felé.
  • Beléptető, azonosítókártyák legyártása, programozása, nyilvántartása, kezelése.
  • Sokszorosítási feladatok elvégzése, vágás, tűzés, fűzés, laminálás.
  • Havi és éves elszámolások készítése szakterületén belül.
  • Egyéb beszerzési feladatok ellátása a szakterülettel kapcsolatban.

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
  • Próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot
  • Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát
  • Bérigény megjelölést
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: szolgáltatási ügyintéző"

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.