Szolgáltatás szakértő

  • Cég neve

    Alza.hu Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Róbert Károly körút

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Cseh középfok vagy
    • Szlovák középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szolgáltatási kampányok előkészítése és realizációja
  • Legjobb feltételek biztosítása az egyes kampányokat illetően
  • Legjobb kondíciók biztosítása szolgáltatásaink terén (pénzügyi, nem pénzügyi)
  • Kooperáció a beszerzési, B2B, marketing, vendor marketing, IT részlegekkel
  • Versenypiac monitorozása
  • A próbaidő egy része Prágában töltendő (a vállalat a jogszabálynak megfelelően fedezi a költségeket)

Elvárások

  • Hatályos pénzügyi szolgáltatás közvetítő hatósági vizsga
  • Legalább 1 éves tapasztalat pénzügyi szolgáltatások terén (banki, biztosítási szféra)
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Legalább középszintű szlovák vagy cseh nyelvismeret
  • Külföldre való utazási készség (kb. negyedévente 1 alkalommal)

Amit kínálunk

  • Betanítási program próbaidőben
  • Próbaidő letelte után választhatóan 0-2 nap Home Office lehetőség
  • Alkalmazotti kedvezmény a vállalat termékeire
  • BKV bérlet támogatása
  • Szép kártya juttatás

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szolgáltatások részlege

Vállalatunk célja minden téren a legjobb választék és lehetőségek biztosítása vásárlói számára, legyen szó termékekről, átvételi lehetőségekről vagy kézbesítési gyorsaságról.
Így van ez Pénzügyi és After sales szolgáltatásaink terén is, mely részleg számára keressük első magyarországi kollégánkat.
Ha belevaló személy vagy, rendelkezel a megfelelő vizsgával, legalább 1 évet dolgoztál pénzügyi szogáltatásokkal, minimum középszinten beszélsz angolul és szlovákul/csehül, várjuk jelentkezésed!

Amennyiben érdekel pozíciónk, várjuk jelentkezésed és angol nyelvű önéletrajzod megküldését.