Szolgáltatás - értékesítő munkatárs

  • Cég neve

    Kermann IT Solutions Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Röppentyű utca 48.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég havi díj alapú szolgáltatási portfóliójának önálló értékesítése,
  • lead akvirálási kampányok lebonyolítása,
  • aktív kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel elsősorban online módon
  • árajánlatok, szerződések készítése és nyomon követése,
  • CRM rendszer naprakész használata,
  • értékesítési módszereink fejlesztésében való részvétel.

Elvárások

  • Szereted, ha tudsz segíteni embereken és szervezeteken, úgy, hogy te is közelebb kerülsz a céljaidhoz,
  • könnyen tudsz kapcsolatot teremteni,
  • akár egy előremutató beszélgetés is inspirál,
  • örömmel tölt el, ha te vagy az üzletszerzés egyik motorja,
  • szeretsz csapatban dolgozni, ugyanakkor egyéni feladataid tekintetében preferálod az önállóságot,
  • a fejlődés lehetősége ösztönzően hat rád,
  • dolgoztál már legalább 1-2 évet értékesítői munkakörben,
  • nem áll tőled messze az IT világa, sőt…
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal,
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.

Előnyt jelent

  • ha az angol nyelvvel nem állsz hadi lábon,
  • dolgoztál már IT szolgáltatónál,
  • gazdasági és/vagy műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet,
  • egy stabil, jól prosperáló céghez való tartozást,
  • szakmai előrelépési lehetőséget,
  • hagyjuk, hogy végezd a munkád,
  • sokoldalú és dinamikus csapatot,
  • igazán klassz közösséget: pizzázós, társasjátékozós klubdélutánok, közös bringázások, síelések, sörözések, több napos céges szintű csapatépítők,
  • betanulás után hibrid munkavégzést (2 nap HO),
  • születésnapon extra szabadnapot.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet.
IT üzletágunk küldetése, hogy mind a kis-, közép és nagyvállalati szegmens számára professzionális szolgáltatásokat nyújtson az IT infrastruktúrák kialakítása és üzemeltetése terén.
Szolgáltatásaink különlegességét a piacvezető gyártókkal való együttműködés, a szakembereink által felhalmozott több évtizedes értékes tapasztalat, a folyamatos szakmai fejlődés szem előtt tartása adja. Értékesítő csapatunkba keresünk új  belső szolgáltatás-értékesítőt, aki elsősorban havi díj alapú szerződések megkötéséért lesz felelős.
Ha érdekel az informatikai irányultságú értékesítés és szeretnéd velünk együtt építeni a karrieredet, jelentkezz bátran!

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gomb megnyomása után.