Szőlész - Borász

  • Cég neve

    Dúzsi Tamás egyéni vállalkozó

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Fizetés

    Bruttó 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés a szüret megszervezésében és levezetésében,
  • Must- és borkezelések (erjesztés, derítés, házasítás),
  • Modern gépekkel törénő pincemunkák (fejtés, szűrés),
  • Palackozás (palackozógép beállítása, tisztán tartása, palackozás),
  • Borászati gépek tisztán tartása,
  • Takarítás (pincék, borászati eszközök)
  • Anyagbeszerzés (borkezelőanyagok, szűrőanyagok stb.)
  • Rendezvényeken, fesztiválokon, kóstolókon való részvétel (opcionális)
  • Napi munkafolyamatok szervezésében való részvétel

Elvárások

  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Elköteleződés a szakma irányába,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó szervezőkézség,
  • "B" jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Borászatban szerzett tapasztalat és/vagy
  • Szakirányú végzettség,
  • Csapatmunkára való nyitottság.

Amit kínálunk

Borászati munkatársat keresünk a pincei munkálatok elvégzésére. Innovatív környezet, jó munkakörülmények, szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség, modern gépekkel történő munkavégzés, kísérletezési lehetőség és mindez egy kiváló csapatban történik.

Továbbképzési lehetőséget is biztosítunk, többek között: zöldkönyv, emelőgépkezelői tanfolyam, T-jogosítvány, szakmai előadások, stb.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szekszárdi borászat, mely a hagyományok tiszteleben tartása mellett nyitott az innovációra.
A szőlőterületek döntő részén kékfrankos található, továbbá cabernet franc, cabernert sauvignon, merlot mellett számtalan kísérleti szőlőfajta is megtalálható a Szekszárd dűlőiben található területeken.
Az új borászati üzem 2023 tavaszán került átadásra, ahol már modern körülmények között készülnek el a borok.

A művelt szőlőterületek fele jelenleg ökológiai átállás alatt áll.