Szofverfejlesztő gyakornok diákmunka

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Rétköz utca 7.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SQL C# .NET MS SQL ASP.NET
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Webes, ASP.NET alkalmazások fejlesztése a cég partnerei számára
  • Egyedi rendszerfejlesztési projektekben való részvétel
  • Részvétel a kapcsolódó support tevékenységekben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Esetenként üzleti követelményspecifikációk elemzése és az alkalmazás technikai elvárásainak megfogalmazása

Elvárások

Nézzük, hogy neked miben kell otthon lenned, hogy ezt a pozicíót elnyerhesd.
  • Folyamatban lévő informatikai egyetemi vagy főiskolai tanulmányok aktív vagy passzív nappali tagozaton
  • C#; .Net; MS SQL; ASP.Net; SQL programozási ismeretek
  • Hétfő és péntek között heti minimum 24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődés
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél
  • Kezdő bér bruttó 1800 Ft/óra (25 év alatt a nemzetgazdasági átlagkereset mértékéig ez felel meg a nettó összegnek is)

Céginformáció

Partnerünk az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztenek ki és vezetnek be alkalmazásokat, valamint üzemeltetik azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyük.